(0212) 212 65 43

Powered by Vintek Elektronik

LG HBS-510 Tone Plus Kablosuz Kulaklık Özellikleri

 

Yenilikçi tasarımı ile boyun şekline mükemmel biçimde uyum sağlayan LG HBS-510 Tone Plus Kablosuz Kulaklık, müzik dinleme ve çağrı alma işlemlerini etkin bir performansla gerçekleştiriyor. Hafif ve ideal boyutları ile kullanıcı dostu bir profil çizen model, günün her anında hareket hâlinde olanlar için uygun çözümler sunuyor. Kablosuz kulaklık konforu arayanlara güçlü ses kalitesi ile tatmin edici bir performans sunan ürün, çok işlevli düğme dizilimi ile rahat bir kullanıma imza atıyor.

Dört Katmanlı Hoparlör Teknolojisi ile Mükemmel Ses Kalitesi

  • Dört katmanlı hoparlör teknolojisi kullanılarak tasarlanan LG HBS-510 Tone Plus Kablosuz Kulaklık modelleri, sağlam bas ve net tiz sesler ile dengeli bir işitsel deneyime imza atıyor. Sesin en doğru ve kaliteli şekilde sunulmasına yardım eden kulaklık, üstün LG teknolojisi ile birlikte keyifli bir kullanıma imkan tanıyor.
  • Manyetik kulak içi aksamına sahip olan ürün, gereksiz kablo yığınının önüne geçerek konforlu kullanımı teknoloji meraklıları ile buluşturuyor. Telefon görüşmeleri yaparken kolayca yerinden çıkan kulak içi aksesuarlar, görüşme bittiğinde ise manyetik yapıları ile kulaklığa kolayca oturuyor ve kolay bir kullanım sunuyor.
  • MEMS mikrofon sistemi, gelişmiş özellikleri ile ses kalitesini üst seviyeye taşıyor. Karşıdaki kişiye etkin ses iletimi sunan ürün, telefon görüşmelerini daha iyi bir platforma taşıyor ve her yerde ideal görüşme yapabilme özelliği sunuyor.
  • LG HBS-510 Tone Plus Kablosuz Kulaklık özellikleri arasında bulunan çok işlevli düğme kontrolü, kullanıcılara tüm müzik ayarlamalarını ve görüşme kontrollerini rahatça yapabilme imkanı tanıyor. Çağrı ile Çal/Duraklat düğmeleri, kulaklığın dışında ayrı olarak bulunuyor ve ergonomik şekilde kullanılabiliyor.
  • Bluetooth 4.1 versiyonuna sahip olan yeni nesil kulaklık modeli, kablosuz teknolojisi ile kablo alışkanlığını ortadan kaldırarak günün her saatinde ve her yerde kolay kullanım avantajını gözler önüne seriyor. 

LG HBS-510 Tone Plus Kablosuz Kulaklık

459,00₺ Normal Fiyat
299,00₺İndirimli Fiyat
RENK