LG G7 ailesi büyümeye devam ediyor. LG G7 One ve LG G7 Fit Modelleri Duyuruldu!


Güney Koreli firmanın LG G7 ailesi büyümeye devam ediyor. Tanıtımda LG G7 ThinQ ve LGG7+ ThinQ modellerini tanıtan firmanın iki modeli daha geliyor. Bu iki modeli özel olarak hazırlayan firmanın Android One projesi kapsamında duyurduğu görülüyor. Duyurusunu yaptığı modelleri LG G7 One ve LG G7 Fit olan firma, bu modellerini tanıtmak için IFA 2018 etkinliğine hazırlanıyor.

LG G7 One ve LG G7 Fit Android One’lı Geliyor

LG firmasının almış olduğu karara göre LG G7 ailesi genişliyor. Bu aileye katılacak yeni üyeler de belil oldu. Firmanın Android One projesi kapsamında duyuracağı modelleri LG G7 One ve LG G7 Fit akıllı telefonları oluyor.


Teknik özellikleri belli olan akıllı telefonların ikisi de ekran tarafında Super Bright Displayteknolojili 6.1 inç boyut sunacak. Çözünürlükleri 3120 x 1440p (QHD+) ile gelen modellerin ekran teknolojisi IPS LCD panel olacak. İşlemci tarafında farklılık gösteren akıllı telefonlardan G7 One modelinde geçen senenin mimarisi Qualcomm Snapdragon 835yer alacak. Kapasite özelliklerine bakıldığında 4 GB RAM ve 32 GB depolama alanı ile gelen G7 One modelinin hafızası micro SD kart ile artırılabilecek.

23 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

(0212) 212 65 43

Powered by Vintek Elektronik